Diety

dietaprzemysl obiad

Poznaj nasze diety

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris

Smacznie i zdrowo na każdy dzień

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco
dietaprzemysl dieta office

Dieta Office

Jest to idealna dieta dla zapracowanych, którzy nie mają czasu na gotowanie, ale chcą się zdrowo odżywiać. Składa się z trzech zbilansowanych domowych posiłków śniadania obiadu i kolacji. Wszystkie posiłki skomponowane są w sposób zrównoważony, aby dostarczyć organizmowi odpowiednią ilość węglowodanów, białek witamin oraz makro i mikroelementów. Dieta jest to dieta o niskim indeksie glikemiczny. Dieta ma wypisane użyte do produkcji składniki oraz kaloryczność. Aby byli Państwo świadomi co jedzą i tego, że zdrowo jedzą.

dietaprzemysl dieta standard

Dieta Standard

Optymalna dieta dla każdego, kto ceni sobie zdrowe odżywanie oraz wygodę lub chce zdrowo schudnąć. W menu na 1000 i 1200 cal znajdziesz 4 posiłki a w menu 1500 i 1800 cal 5 dobrze zbilansowanych, urozmaiconych posiłków posiadających odpowiednie składniki odżywcze. W diecie znajdują się produkty mleczne, mięso, ryby, jaja, warzywa, owoce oraz nie przetworzone zboża. Wykluczono w niej za to cukry proste i produkty przetworzone. Nasza kuchnia nie używa także cukru czy słodzików. Jest to dieta pudełkowa odpowiednia zarówno dla osób, które chcą zredukować swoją wagę, jak i dla tych, którzy chcą utrzymać obecną masę ciała i zdrowo się odżywiać. Bazujemy na produktach wysokobłonnikowych przez co dieta ma także niski indeks glikemiczny. Dobierz kaloryczność odpowiednią do Twojej aktywności fizycznej oraz do efektu, jaki chcesz uzyskać. Jeżeli nie wiesz jak zadzwoń do nas a pomożemy Ci w tym.
dietaprzemysl dieta sport

Dieta Sport

Nie wyobrażasz sobie dnia bez aktywności fizycznej? Sport jest dla ciebie częścią życia? Czy wiesz, że prawidłowa dieta jest równie istotna co systematyczny trening? Zdobądź z nami więcej energii dzięki Super Menu w wariancie Sport to dieta inspirowana filozofią żywienia Ewy Chodakowskiej, specjalnie dostosowana do potrzeb sportowców tych czynnych i amatorskich.
dietaprzemysl dieta vege

Dieta Wege

Wegetarianizm może być wybawieniem na niektóre problemy cywilizacyjne. Osoby praktykujące ten styl żywienia, pełne są optymizmu i nie szczędzą zachwytów nad dietą bezmięsną. Nie zawsze jednak wegetarianizm jest zdrowy. Klucz do sukcesu leży przede wszystkim w umiejętności skomponowania pełnowartościowych posiłków. Z nami nie musisz się martwić. Wybierz kaloryczność a resztę zrobimy za ciebie.